Kategorie

Výrobci

Navštivte nás i zde:

Nedávno prohlédnuté

Lahega GLASSGUARD 51s | Dlouhodobé ošetření skel

CL43510001

Nový produkt

2-složková úprava skel pro vyšší viditelnost. Snižuje přilnavost nečistot, hmyzu, mastnot i ledu. Vytváří silný vodoodpudivý efekt (tzv. jízda  bez stěračů). Také snižuje možnost oslnění v nočním provozu.

Více informací

6 474 Kč

6 474 Kč bez DPH

Skladem

- +

Značka: LAHEGA

 
Více informací

Speciální profesionální dvousložkový přípravek pro ošetření automobilových skel. Po aplikaci zvyšuje viditelnost a snižuje přilnavost různých nečistot, jako jsou hmyz, dopravní nečistotymastnoty, nebo led. Zároveň vytváři silný vodoodpudivý efekt, který umožňuje jízdu bez použití stěračů. Snižuje tvorbu optických jevů a zvyšuje komfort jízdy a bezpečnost v nočním provozu.

Balení vystačí na ošetření 10 běžných osobních vozů.

Poskytuje až 12 měsíční ochranu.


NÁVOD K POUŽITÍ:

Krok 1: Vyjměte čisticí kapalinu Pre Act 50s. Před otevřením lahvičku dobře protřepejte (min. 30s). Při aplikaci používejte ochranné rukavice, abyste se ochránili.

Naneste Pre Act 50s na středně tvrdý leštící kotouč a excentrickou leštičkou naneste důkladně na celé sklo. Pečlivě si prohlédněte výsledek a ujistěte se, že nedochází k vytváření trhlin, nebo map. Pokud ano, pokračujte v přípravě dokud nebude vrstva jednolitá. Když je povrch hotový, povrch by měl být homogenně našedlý a matný.

Krok 2: Smyjte Pre Act 50s vodou. To se nejlépe provádí pomocí vodní hadice (nízký tlak) nebo pomocí láhve s vodou. Opláchněte velkým množstvím vody, abyste odstranili veškerý čistící prostředek. V případě potřeby použijte čistou houbu k jemnému opracování povrchu. Poté povrch znovu opláchněte vodou.

Krok 3: Vysušte povrch skla pomocí čisté utěrky z mikrovlákna a stlačeného vzduchu. Je důležité odstranit veškerou vodu ze skel a okenních těsnění. I malé množství vody může způsobyt zhoršení výsledku. Proto je důležité se ujistit, že je povrch zcela suchý, než přistoupíte ke kroku 4.

Krok 4: Vyjměte ampulku s ochranným přípravkem. (Poznámka: lze aplikovat pouze tehdy, když je okno zcela čisté a suché Před použitím ampulku dobře protřepejte po dobu cca 30 s. Sklopte křidélka ampule tak, aby zaklapla. Opatrně otočte ampulí tam a zpět a ujistěte se, že je celá plsť ampule navlhčená. Pokud není celý plstěný hadřík vlhký, hrozí, že výsledek nebude dobrý.

Krok 5: Aplikujte přípravek v ampulce na čelní sklo pevným, ale pomalým tahem nahoru a dolů po povrchu (svislé pohyby, ↕). Doporučujeme ošetřit vždy polovinu čelního skla. Je důležité, abyste pracovali metodicky a pečlivě, abyste žádnou oblast nevynechali. Po dokončení se přípravek stejným způsobem aplikuje příčně přes povrch (horizontální pohyby, ↔). Tento krok minimalizuje zadrhávání lišt stěračů při stírání. Po dokončení opakujte vertikální pohyb znovu (↕). Tímto způsobem minimalizujete, že zůstanou šmouhy, které se naleptají do skla. Vyvarujte se nanášení přípravku na lak auta. Pokud k tomu dojde, okamžitě produkt otřete měkkým hadříkem a vodou. Postup opakujte na neošetřeném zbytku skla.

Krok 6: Vezměte čistící papírovou utěrku, přiložte jí ke skleněné tabuli a začněte stírat přebytečný přípravek z povrchu. Postupujte s krouživými pohyby dokud papír neabsorbuje zbytky přípravku. V případě potřeby použijte další utržek papíru.. Pro dobrý efekt a životnost je důležité, aby bylo okno vytřeno úplně dočista a dosucha. Je důležité, aby auto zůstalo při pokojové teplotě a nechalo se vytvrdit alespoň 60 minut. Nyní máme hotovou úpravu skla, která vydrží extrémně dlouho.


ZÁRUČNÍ LHŮTA:

Min. 36 měsíců od data výroby


BALENÍ:

Krabice s čistícíim přípravkem a 10 kusy ampulí.


PŘÍLOHY KE STAŽENÍ:

  • Katalog detailingových produktů PRORANGE
  • Manuál pro výběr produktů PRORANGE
  • Tabulka pro výběr vosků PRORANGE
Katalog Prorange  Detailing exteriéru    Ochrana laků PRORANGE
Přílohy ve formátu PDF najdete v sekci Ke stažení

UPOZORNĚNÍ:

Není klasifikován jako nebezpečný


Obsahuje: Neobsahuje nebezpečné složky.

Napsat recenzi

Lahega GLASSGUARD 51s | Dlouhodobé ošetření skel
2-složková úprava skel pro vyšší viditelnost. Snižuje přilnavost nečistot, hmyzu, mastnot i ledu. Vytváří silný vodoodpudivý efekt (tzv. jízda  bez stěračů). Také snižuje možnost oslnění v nočním provozu.

Napsat recenzi

 
Komentář(0)

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Příslušenství

16 dalších produktů ve stejné kategorii:

Nabídka

Srovnání 0