Kategorie

Výrobci

Slevy

Navštivte nás i zde:

Vzorky autokosmetiky zdarma

Lepší než tisíce slov je vlastní zkušenost.. Protože nabízíme velký sortiment skutečně kvalitních, funkčních a cenově výhodných přípravků a některý z nich Vás třeba zaujal, nabízíme Vám možnost jeho srovnání s tím, co používáte. Zdarma a bez jakýkoliv podmínek.

Máme připraveny vzorky vybraných přípravků, které si můžete objednat, nebo přidat ke své objednávce, pokud jste již našimi zákazníky. Za vzorky samotné nezaplatíte nic, účtována bude pouze holá cena dopravy dle sazebníku České pošty pro Balík do ruky. Proto bychom Vás rádi upozornili, že doprava zdarma je u nás u objednávek v hodnotě od pouhých 1000 Kč bez DPH. Toto je jen informace pro případ, že by jste uvažovali si u nás něco objednat a chtěli ušetřit na poštovném.

Každý ze vzorků má dostatečné množství obsahu na vyzkoušení a ověření jeho účinků. Všechny jsou opatřeny podrobným popisem, ředícími poměry v případě koncentrovaných verzí a samozřejmě návodem k použití. Více podrobnějších informací o každém z produktu najdete zde, v našem e-shopu.

Vzorky jsou určeny především k otestování a jsou poskytovány výhradně firmám a fyzickým osobám s platným živnostenským listem. 

Neobjednávejte, prosím, více vzorků od jednoho produktu, na otestování vystačí opravdu jeden kus. Vyhrazujeme si tímto právo, upravit Vaší objednávku a nedodat objednané položky při opakovaném objednání již jednou dodaných položek.

V případě, že by přece jen některý ze vzorku k Vašemu otestování nestačil, ozvěte se nám prosím telefonicky, e-mailem, nebo v online chatu. Jistě to vyřešíme k Vaší spokojenosti. Stejně tak, budete-li mít zájem o vzorek některého z chemických přípravků, který není v sortimentu vzorků uveden. Velmi rádi Vám vyjdeme vstříc!

Vzorky zdarma najdete zde!


Nabídka

Srovnání 0