Kategorie

Výrobci

Slevy

Navštivte nás i zde:

Čištění kůže a koženky

Atas VINET (koncentrát nařeďte v poměru 1:15)- víceúčelový čistící přípravek s desinfekčními vlastnostmi
Rozprašovačem naneste na čištěný povrch a za pomocí hrubé houbičky krouživými pohyby vyčistěte. Není-li povrch silně znečištěný použijte měkký čistý hadr. Např. mikrovlákno.

Po vyčištění je potřeba materiál nakonzervovat, aby si uchoval měkkost, pružnost a vláčnost. K tomu je nejrychlejší aktivní pěna Atas Rinpel

Před čištěním vyzkoušejte na malém nenápadném místě kompaktibilitu. Může se stát, že některá kůže může začít pouštět barvu.

Čištění a konzervace v jedné aplikaci

Atas RINPEL - směs přírodních a syntetických vosků a rozpouštědel ve formě aktivní pěny.

Nastříkejte na čištěný povrch a nechte chvíli působit. Pak za pomocí měkkého a suchého hadříku krouživými pohyby vmasírujte do povrchu, dokud není suchý.

Pozor! I když je tento přípravek velmi rychlý a pohodlný, jeho čistící vlastnosti jsou omezené. Je vhodný na běžně znečištěné povrchy. V případě silných nečistot a mastnot nejdřív použijte Atas VINET

Hloubková konzervace + dočištění

Hagmans LEATHER CARE - směs včelích vosků, syntetických a čistících složek. 

Bezpečný i pro jemné a choulostivé kůže. I když má přípravek čistící vlastnosti je spíše vhodný na dlouhodobé ošetření. Bez problémů použitelný na běžně znečištěné, nebo čisté povrchy. Přípravek houbičkou, nebo čistým měkkým hadříkem vmasírujte do povrchu obdobně, jako se nanáší pleťový krém.

Pomůcky

Hrubá houbička        

Aplikační houbička

Mikrovlákno Kappa 


Nabídka

Srovnání 0