Kategorie

Výrobci

Slevy

Navštivte nás i zde:

Mycí linka čistá snadno a rychle!

Značným problémem mycích boxu, nebo mycích linek je tvorba vodního kamene na povrchu stěn, podlah, nebo vybavení. Postupem času vytváří vápenaté usazeniny spolu s různými nečistotami nevzhlednou a velmi obtížně odstranitelnou vrstvu. Povrch této vrstvý je hrubý. Zachytává další nečistoty a celkové ušpinění se zrychluje.

Snadným řešením při odstraňování vápenantých nečistot je použití přípravku Atas Valer. Jedná se o koncentrovaný přípravek, ke kterému lze jen těžko nalézt konkurenční produkt. Speciální složení směsi kyselin a zvláštních složek velmi snadno a bezpečně rozpouští výše zmíněné typy nečistot.

Mimo svou vysokou účinnost je charakteristický i snadností při použití. Přípravek naředíme na požadovaný poměr. Nízkotlakým postřikovačem naneseme čistící roztok na čištěnou plochu a necháme chvíli působit. Po nanesení je zřetelně vidět, jak přípravek postupně rozpouští usazeniny. Rozpuštěné usazeniný opláchneme vysokotlakým čističem.


Valer 1aValer 2a

Výsledkem je zářivě čistá plocha. V případě opravdu silných vrstev je nutné aplikaci opakovat, nebo použít mycí kartáč.

Valer 3aAtas Valer

Atas Valer je plně rozpustný ve vodě a má biologickou odbouratelnost více, jak 90%. Je bezpečný pro lakované povrchy, gumu, plasty, plexi, sklo, keramiku, smalt, ocel a pod. Nepoužívejte na povrchy z lehkých slitin.

Valer 5a

Technická data:

pH: kyselé

Barva: bezbarvý

Zápach: charakteristický

Balení: plastové kanystry 6, 12 a 30 kgNabídka

Srovnání 0