Kategorie

Slevy

Navštivte nás i zde:

Pro renovace a leštění laků 

Pro renovace a leštění laků

Sortiment brusných a leštících past, leštících kotoučů, konzervačních vosků, leštiček i pomůcek pro profesionální péči o laky.

 • Čištění a dekontaminace laků
  Čištění a...

  Přípravky pro odstranění povrchové oxidace a hloubkového znečištění laků. Zde najdete čistící plastelíny a vosky s obsahem rozpouštědel + související přípravky. 

  Odstraňovače asfaltu, pryskyřic, náletové rzi a další přípravky používané před mytím a odmaštěním karosérie najdete v kategorii PRO ČIŠTĚNÍ EXTERIÉRŮ VOZIDEL / PŘÍPRAVKY PRO PŘEDČIŠTĚNÍ.

 • Brusné a leštící pasty
  Brusné a leštící pasty

  Sortiment profesionálních brusných a leštících past

 • Brusné a leštící kotouče
  Brusné a leštící kotouče

  Švédské leštící a brusné kotouče NORDICPAD, které jsou charakteristické nejvyšší světovou kvalitou a velmi příznivými cenami. Produkty jsou rozděleny do několika výrobních řad, které se liší tvary i použitými materiály. Více informací najdete na www.NORDICPAD.cz

 • Vosky a konzervace
  Vosky a konzervace

  Přípravky pro finální ochranu a úpravu zrenovovvaných ploch.

 • Leštičky, brusky a doplňky
  Leštičky, brusky a...

  Sortiment leštiček, brusek a pomůcek pro leštění a broušení.

 • Systém LAHEGA
  Systém LAHEGA

  LAHEGA (dříve PRORANGE) je švédský profesionální a detailingový systém péče o laky. Zahrnuje širokou škálu brusných i leštících past a vosků určených pro dosažení těch nejlepších výsledků

 • Systém FILLTEC
  Systém FILLTEC

  FILLTEC je nový špičkový systém broušení a leštění laků od švédské společnosti HAGMANS. Je vyvinut především pro co nejsnadnější práci a vynikající konečný výsledek. Světovou špičkou je ochranný vosk tohoto systému s 3D nanotechnologií, který dokáže téměř neuvěřitelné věci.

Nabídka

Srovnání 0