Kategorie

Výrobci

Slevy

Navštivte nás i zde:

Je to neuvěřitelné, nebo uvěřitelné? Letos slaví italská firma ATAS srl půl století existence. Ano! Už 50 let vyvíjí a vyrábí Atas produkty pro krásu a čistotu Vaších vozů a nejen jich.

Jako to bývá u většiny začínajících firem vstoupil Atas na trh s produkcí několika málo výrobků. Stalo se tak v roce 1965 a byla to mycí pasta na ruce, černidlo na pneumatiky, nemrznoucí chladící směs a připravek na odvoskování nových vozů.

V sedmdesátých letech rozšiřuje ATAS svojí výrobu o produkty v aerosolech. Na trh přichází výrobky PENETRUS, DEG, FAVORAC a zanedlouho poté i jeho trumf PLAK. Výrobek, který se stal synonymem péče o palubní desky a plasty v interiérech a má dodnes neuvěřitelný úspěch v mnoha evropských zemích.

Další desetiletí je ve znamení novinek a to zejména v oblasti bezdotykového mytí a čištění. Na trh přichází ECOBRIL, DECO, DIMER, později pak RIAL 2000, DEMICAR, NAMAR a řada dalších. Tímto se ATAS stává vedoucí společnosti v této oblasti a zároveň i druhou největší společností v Itálii.

Devadesátá léta znamenají zvýšení produkce a expanzi na zahraniční trhy. Pozitivní ohlasy a řada ocenění z celé řady zemí potvrzují velmi vysokou kvalitu a účinnost výrobků ATAS. A to nejen u spotřebitelské chemie, ale i např. v profesionálních náplních do mycích linek vozidel.

Úspěch společnosti ATAS stojí především na neustálé snaze vyvíjet nové produkty a vylepšovat ty stávající. Tak, aby jejich účinnost byla vyšší a vyšší a zároveň znamenala i nižší zatížení pro životní prostředí. I toto je pro ATAS velmi důležité. Nemalé investice do výzkumu umožňují odstranění nebezpečných freonů z výrobků ve sprejích, později i upuštění od povrchově aktivních látek na fenolové bázi. Do výroby se dostává i zcela nová ekologická řada čistících přípravků. 

Kvalitu výrobků potvrzuje i certifikace ISO. Atas je držitelem UNI EN ISO 9001: 2008 a 14001: 2004.

ATAS má rozsáhlou prodejní síť nejen v domovské Itálii, ale i ve více jak 25 zemích Evropy. Produkty ATAS jsou velmi známé a vyhledávané v Polsku, Řecku, Portugalsku, Nizozemí, na Ukrajině, Slovensku. Ale věhlas výrobků ATAS postupně narůstá i v dalších zemích, stejně jako na našem trhu. Špičková účinnost a stálá kvalita v cenách běžných výrobků přináší mnoho plusů při péči o vozový park, nebo strojní vybavení.

V současné době zahrnuje výrobní program ATAS přes 250 různých výrobků, které jsou dodávány i v dalších specifických verzích s celkovou roční produkcí 1400 - 1800 tun.

Jedno ze starších balení výrobků atas  Nové balení ve sprejích


Nabídka

Srovnání 0