Kategorie

Výrobci

Slevy

Navštivte nás i zde:

Leštící a brusné kotouče

Švédské leštící a brusné kotouče NORDIC PAD jsou charakteristické především špičkovou kvalitou a nízkou cenou. Jsou vyráběny z pečlivě vybraných materiálů odebíraných nejen ze zemí Evropy, ale celého světa. 

Protože kvalita, brusné vlastnosti i životnost kotouče vychází především z použité pěny rozdělil výrobce svoje produkty do několika výrobních řad, které usnadňují výběr toho nejvhodnějšího pro Vás.

Filozofie firmy Pads Scandinavia AB je vyvíjet a vyrábět leštící a brusné kotouče, jako spotřební materiál, nikoliv jako luxus v řádu několika stovek korun za kus.

Záleží jen na Vás zda se rozhodnete pro nějaký takový výrobek. Nebo zda se rozhodnete mít za stejnou cenu kotoučů několik v obdobné kvalitě. V různé hrubosti a tvrdosti pro větší rozsah možností dosáhnout lepšího výsledku při práci s laky.

Pokud budete chtít pomoci s výběrem neváhejte nás kontaktovat.

Produktové řady brusných a leštících kotoučů NORDIC PAD:

NORDIC PAD PRO FIBER

Kombinace pěnového kotouče a vlákna (beránka) pro suché leštění a odstraňování hologramů.

Profil Fiber PRO

NORDIC PAD PRO FX

Prémiová řada kotoučů, která je vyrobena z těch nejkvalitnějších světových materiálů. Velký důraz je kladen i na kvalitu opracování a provedení. Tyto kotouče jsou určeny pro všechny, kteří pro svojí práci vyžadují to nejlepší.

Brusné a leštící kotouče PRO FX

NORDIC PAD PRO CONE

Specifické pěnové kotouče s kónickým tvarem a otvorem pro vystředění vyrobené ze špičkových evropských pěn. Vyvinuto pro lepší a bezpečnější práci na hůře dostupných místech.

Brusné a leštící kotouče PRO CONE

NORDIC PAD PRO

Řada kotoučů určených pro profesionální práci. Kotouče jsou vyrobeny z pečlivě vybraných a vysoce kvalitních pěn, stejně tak je vysoce kvalitní zpracování. Tato řada je kombinací vysoké kvality, odolnosti a příznivé ceny.

leštící a brusné kotouče Nordic Pad PRO

NORDIC PAD STANDARD

Kotouče určené pro běžnou práci, nebo pro místa kde je velmi velká spotřeba kotoučů. Kotouče jsou vyrobeny z vysoce kvalitních evropských pěn, ale důraz je kladen především na nízkou cenu a dostupnost.

Leštící a brusné kotouče Nordic Pad Standard

Všechny kotouče jsou vyráběny v mnoha rozměrech. Vyzkoušejte si některý z nich a přesvědčte se sami.

Katalogy Nordic Pad ke stažení ve formátu PDF:

Katalog NP FX  Katalog NP PRO  Katalog NP STANDARD  Leštící a brusné kotouče Nordic Pad PRO  Brusné a leštící kotouče Nordic Pad Standard


Nabídka

Srovnání 0