Kategorie

Výrobci

Slevy

Navštivte nás i zde:

Seznam produktů výrobce NORDICPAD

NORDICPAD je značka švédské společnosti PADS AB pro své leštící a brusné kotouče.

Pads Scandinavia AB (Švédsko) je rodinná společnost založená v roce 1984. Od samého vzniku je hlavním cílem společnosti vývoj a výroba vysoce kvalitních produktů určených pro péči o podlahové krytiny a karosérie vozidel. Důležitou částí zaměření společnosti je i vývoj řešení pro průmyslové broušení a leštění.


Produkty Pads jsou exportovány do zemí celého světa, kde pomáhají zákazníkům při leštění vozidel, při ošetřování podlah i při výrobě a finální úpravě různých výrobků. Pads AB je velmi flexibilní firma, která úzce spolupracuje se svými zákazníky. Výsledkem je i několik produktů, které vznikly na základě takové spolupráce a byly vyvinuty dle požadavků ze strany uživatelů. Produkce Pads AB je zaměřena na netkané brusiva, pěnové a textilní leštící kotouče. Všechny výrobky jsou vyráběny, nebo upravovány ve vlastní továrně ve městě Alingsås.


Společnost Pads AB vždy kladla velký důraz na šetrnost vůči životnímu prostředí. Jak v okolí výrobního závodu, tak i v rámci světa. Proces výroby a lepení je šetrný nejen ke zdraví zaměstnanců, ale i životního prostředí. Všechny netkané brusiva jsou vyrobeny ze 100% recyklovaných vláken a odpadový materiál slouží k ekologicky šetrnému vytápění domů. Pro oblast automobilového průmyslu a služeb vyvíjí a vyrábí společnost PADS jeden z nejširších sortimentů pěnových brusných a leštících kotoučů v Evropě.


Produktová řada Nordicpad je vyráběna z materiálů nejvyšší světové kvality a v současné době patří svými vlastnostmi i zpracováním mezi světovou špičku výrobků pro leštění a broušení.


Zobrazit
na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 72 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 72 položek

Nabídka

Srovnání 0