Kategorie

Slevy

Navštivte nás i zde:

Brusné a leštící kotouče 

Brusné a leštící kotouče

Švédské leštící a brusné kotouče NORDICPAD, které jsou charakteristické nejvyšší světovou kvalitou a velmi příznivými cenami. Produkty jsou rozděleny do několika výrobních řad, které se liší tvary i použitými materiály. Více informací najdete na www.NORDICPAD.cz

 • NORDICPAD ECONOMIC PADS
  NORDICPAD ECONOMIC PADS

  Nordicpad ECONOMIC PADS jsou tradiční pěnové brusné a leštící kotouče ověřené mnoha lety používání. Jsou vyrobeny z kvalitních evropských pěn a materiálů. Jsou určeny pro všechny, kteří hledají dobrou kvalitu za co nejnižší cenu.

  Vhodné jsou pro provozy s velkou spotřebou brusiva, pro lakovny na základní broušení a leštění po lakování, nebo pro leštění velkých ploch.

  www.NORDICPAD.cz

 • NORDICPAD CLASSIC PADS
  NORDICPAD CLASSIC PADS

  Pěnové brusné a leštící kotouče nejvyšší světové kvality určené pro rotační leštičky. Jsou vyrobeny z vybraných evropských a světových materiálů pro dosažení těch nejlepších vlastností a maximální životnosti.

  Jsou vyvinuty pro profesionální práci a detailing. Označení FX značí použití prémiových materiálů.

  www.NORDICPAD.cz

 • NORDICPAD MINI PADS
  NORDICPAD MINI PADS

  Mini brusné a leštící pěnové kotouče pro detailing a pro práci na velmi malých plochách. Jsou vyrobeny z vybraných evropských a světových materiálů nejvyšší kvality. Mají velmi přesné zpracování i vysokou odolnost.

  Dostupné v několika rozměrech.

  www.NORDICPAD.cz

 • NORDICPAD DA PADS
  NORDICPAD DA PADS

  Moderní pěnové brusné a leštící kotouče vyvinuté pro DA leštičky. Jsou vyrobeny z vybraných evropských a světových materiálů pro odsažení té nejlepší kvality a vlastností.

  Mimo vysokou kvalitu je pro tuto řadu charakteristické i velmi přesné zpracování a středový otvor pro přesné vycentrování a lepší chlazení.

  www.NORDICPAD.cz

 • NORDICPAD WOOL PADS
  NORDICPAD WOOL PADS

  Nordicpad Wool Pads jsou brusné a leštící kotouče s vláknem, nebo mikrovláknem. Jsou vyrobeny ze špičkových světových materiálů a svou kvalitou i velmi přesným zpracováním jsou určeny pro přesnou profesionální práci.

  www.NORDICPAD.cz

 • NORDICPAD THIN PADS
  NORDICPAD THIN PADS

  Nordicpad THIN PADS jsou pěnové brusné kotouče s velmi nízkým profilem (pouhých 15 mm). Jsou vyvinuty pro velmi přesné broušení při detailingu a renovacích laků.

  Vyrobeny jsou z vybraných světových materiálů nejvyšší kvality s vynikající tepelnou odolností a vysokou řezností. 

  S velmi přesným zpracováním, pevnou konstrukcí a středovým otvorem pro vycentrování a lepší odvod tepla.

  www.NORDICPAD.cz

Nabídka

Srovnání 0