Kategorie

Navštivte nás i zde:

Brusné a leštící kotouče 

Brusné a leštící kotouče

Švédské leštící a brusné kotouče NORDICPAD, které jsou charakteristické nejvyšší světovou kvalitou a velmi příznivými cenami. Produkty jsou rozděleny do několika výrobních řad, které se liší tvary i použitými materiály. Více informací najdete na www.NORDICPAD.cz

 • NORDICPAD STANDARD
  NORDICPAD STANDARD

  Brusné a leštící kotouče velmi vysoké kvality, zpracování s důrazem na nejlepší poměr vlastností a ceny. Vyrobeno z nejlepších evropských pěn.

  www.NORDICPAD.cz

 • NORDICPAD PRO
  NORDICPAD PRO

  Profesionální řada pěnových brusných a leštících kotoučů. Charakteristická velmi kvalitními pěnami a velcrem. V kombinaci s přesným zpracováním a dlouhou životností umožňuje rychlou práci s úžasnýmii výsledky.

  www.NORDICPAD.cz

 • NORDICPAD PRO FX
  NORDICPAD PRO FX

  Prémiové brusné a leštící kotouče vyrobené z nejlepších světových pěn a velcra. Tyto špičkové materiály spolu s velmi přesnou konstrukcí a materiály řadí tyto kotouče mezi to vůbec nejlepší, co lze pro leštěni a broušení pořídíit.

  www.NORDICPAD.cz

 • NORDICPAD PRO CONE
  NORDICPAD PRO CONE

  Nejmodernější typ profesionálních brusných a leštících kotoučů se speciálním kónickým tvarem. Ten umožňuje přístup do obtížně dosažitelných míst a zvyšuje bezpečnost i rychlost práce. Středový otvor pomáhá přesnému vycentrování kotouče a zlepšuje odvod tepla. Špičkové materiály i konstrukce jsou zárukou dlouhé životnosti a mimořádně skvělých výsledků.

  www.NORDICPAD.cz

 • Speciální kotouče
  Speciální kotouče

  Speciální brusné a leštící kotouče

Nabídka

Srovnání 0