Kategorie

Výrobci

Navštivte nás i zde:

Nedávno prohlédnuté

AGS 3515 | antigraffiti nátěr pro často napadaná místa | 5 ltr

T3515-005

Nový produkt

Ochranný antigraffiti nátěr umožňující aplikaci v 1 vrstvě. Poskytuje ochranu před spreji, značkovači, fixy a mechanickému poškození. 

Více informací

1 586 Kč

1 586 Kč bez DPH

Tento produkt již není na skladě
 
Více informací

Ochranný antigraffiti nátěr vyvinutý pro 1 vrstvou aplikaci na většinu savých povrchů. Poskytuje dobrou ochranu před barvami ve sprejích, značkovači i mechanickému poškození. Nízký bod tání usnadňuje čištění. Umožňuje povrchům dýchat. Vytváří tzv. obětní ochranu, což znamená, že povrch musí být znovu opatřen ochranou po odstranění graffiti. Snadno biologicky odbouratelný. Snadno biologicky odbouratelný.

AGS 3515 je vhodný na povrchy, které jsou často napadány graffiti, například pěší tunely, školy, apod. Na těchto plochách je jedna vrstva dostačující. V těchto případech AGS 3515 funguje jako dočasná ochrana s několika lety trvanlivosti.
Upozornění! Při použití AGS 3515 získá povrch bílý "mléčný" vzhled, který se po zaschnutí stane průhledným.

NÁVOD K POUŽITÍ:

Příprava:

Odstraňte zbytky graffiti a další nečistoty, jako jsou smogový spad, vosky, mastnoty a ochranné nátěry z plochy určené k ošetření. Ujistěte se, že pH podkladu nepřesahuje hodnotu 9 až 10.  Zakryjte okna, rámy a další místa, na které by neměl přijít nátěr.  Optimální teplota pro aplikaci v exteriéru je 10 - 35 °C. Minimální teplota 5 °C. Relativní vlhkost vzduchu nesmí překročit 95%.
Upozornění: V případě čerstvého betonu neaplikujte přípravek dříve než po 28 dnech. Na čerstvě natřené a lakované povrchy neaplikujte dříve, než po 1 - 4 týdnech dle použitého typu nátěru, nebo barvy.

APLIKACE OCHRANY:
Před použitím přípravek důkladně protřepte. AGS 3515 může být aplikován malířským válečkem, nízkotlakým postřikovačem, nebo stříkací pistolí. Aplikujte v 1 vrstvě. AGS 3515 může být aplikován na vlhký, ne však mokrý povrch. Kapky, nebo nadměrnou vrstvu lze po naschnutí smýt vodou.

ODSTRANĚNÍ GRAFFITI:
Odstraňte graffiti horkou vodou pod vysokým tlakem (90°C a 90-150 bar/ 1300-2175 PSI). Po vyčištění znovu aplikujte ochranný nátěr v 1 vrstvě.

Dávkování, spotřeba:
Použijte neředěné.
Spotřeba je závislá na povrchu, jeho poréznosti a savosti.
Beton, cihly, nebo podobné 0,2 ltr /
Pískovce, sádry nebo jiné měkké savé plochy 0,3 ltr /

Vzhled na povrchu:
Za mokrého stavu bělavý po zaschnutí transparentní. Některé plochy můžou získat tmavší odstín, nebo jiný lesk. Doporučeno vyzkoušení na malém nenápadném místě.

Schnutí:
Závisí na povětrnostních podmínkách. Přibližná doba schnutí je cca 4 hodiny. Může se však lišit dle povrchu.

Specifikace produktu :
Bílá vodou ředitelná disperse. Bez zápachu. Specifická váha 0,98 kg/ltr. Hodnota pH cca 8. Obsah pevných látek cca 10%.

Uskladnění, životnost :
Chraňte před mrazem, skladujte v původním obalu. Životnost výrobku je minimálně 2 roky od data výroby v originálním obalu.

Upozornění :
Při manipulaci s výrobkem je nutný ochranný oděv, ochranné brýle a rukavice odolné chemikáliím.

Balení:
Plastový kanystr 5 ltr

Toto balení vystačí na ošetření až 25 m2


Přílohy ke stažení:

Přílohy ve formátu PDF najdete níže v sekci Soubory ke stažení

 
Ke stažení

Napsat recenzi

AGS 3515 | antigraffiti nátěr pro často napadaná místa | 5 ltr

Ochranný antigraffiti nátěr umožňující aplikaci v 1 vrstvě. Poskytuje ochranu před spreji, značkovači, fixy a mechanickému poškození. 

Napsat recenzi

 
Komentář(0)

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

7 dalších produktů ve stejné kategorii:

Nabídka

Srovnání 0