Kategorie

Výrobci

Navštivte nás i zde:

Seznam produktů výrobce TRION TENSID

Evropský výrobce antigraffiti přípravků, speciálních přípravků pro desinfekci a čištění fasád budov

Trion Tensid AB je proslulý evropský výrobce přípravků pro odstranění graffiti, výrobků pro čištění fasád, exteriérů i interiérů budov a objektů, včetně historických i přpravků pro čištění v průmyslu a dopravě.


Společnost Trion Tensid AB byla založena v roce 1983 ve Švédsku. Poskytuje především řešení v čištění u velmi široké základny svých odběratelů, jako jsou provozovatelé doprav, jednotliví soukromí podnikatelé, místní samosprávy, vlastníci budov a objekt, stavební společnosti, poradci, distributoři a pod. Produkty Trion Tensid AB jsou dodávány do více jak 20 zemí světa.


Již v roce 1985 byla vyvinuta největší skupina produktů pod společným názvem AGS (Anti Graffiti System). Tato ucelená řada zahrnuje řadu osvědčených příravků pro odstranění graffiti a ochranné anti-graffitti nátěry pro vnitřní i venkovní použití. Tato produktová řada byla v následujících letech doplněna o kompletní sortiment šetrných a biologicky odbouratelných přípravků pro čištění a ochranu fasád budov a objektů, včetně historicky ceněných a vzácných. Tento sortiment je prezentován pod označením BPS (Building Protection System) Další produktová řada je uváděna jako TCS (Tensid Cleaning System). Jedná se o sortiment přípravků pro čištění a desinfekci v různých odvětvích průmyslu, jako je např. strojírenský, automobilový, potravinářský apod.


Trion Tensid AB nepřetržitě vyvíjí a zdokonaluje svoje přípravky, které jsou charakteristické svojí šetrností k životnímu prostředí a jsou určeny pro průmyslové čištění a umožňují poskytnout to nejlepší řešení pro uživatele. Výhodou je schopnost poskytnout řešení šitá na míru společnostem a firmám všech velikostí.


Pro Trion Tensid AB je velmi důležité, že není jen pouhý výrobce a dodavatel, ale že dosažené odborné znalosti umožňují poskytovat technické poradenství a podporu, včetně názorných ukázek účiinnosti čistících systémů i výcvikových kursů. Proslulost společnosti Trion Tensid AB v čištění budov, odstraňování graffiti, barev, laků i maliřských nátěrů se šíří dál a dál do dalších zemí světa. I když Trion Tensid AB není společnost podnikající ve stavebnictví, je velmi hrda na to, že jsou její výrobky doporučovány v rozsáhlých národních seznamech schválených dodavatelů.


Společnost Trion Tensid AB je vlastníkem certifikátů ISO 9001:2008 andISO 14001:2004 Více informací najdete na samostatné prezentaci společnosti na adrese www.trionab.cz

Zobrazit
na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 26 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 26 položek

Nabídka

Srovnání 0